Yükleniyor...
Sekans Lab

Lütfen Bekleyiniz

menu

Nasıl çalışırız

AnasayfaNasıl çalışırız
AnasayfaNasıl çalışırız

Hayvan hastalıklarının laboratuvar incelenmesi, analizi ve tanısı için toplanan örneklerin uygunluğu, numune alım ve transfer aşamalarında müşterilerimize her türlü teknik, lojistik ve malzeme desteği sunmaktayız.

Şüphelenilen etkenlere veya istenilen tetkiklere uygun kan alma tüpleri, kan alma iğneleri, swaplar vb. numune transfer gereçleri aynı gün müşterilerimize kargo yolu ile gönderilmektedir.

Numune alımı ve transferi aşamalarında, malzeme ve teknik bilgi desteğinin yanı sıra, numune alımı için müşterilerimize yardımcı ekip tahsis edilmektedir.

SHSL, veteriner hekimlerinin ve hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, nakliye seçeneklerini de geniş bir yelpazede sunmaktadır.

Kargo hizmeti ile gönderilen teslimatların yanı sıra, Türkiye’nin her bölgesinden yolcu otobüsleri aracılığı ile gönderilen numuneler, Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminalinde teslim alınarak, numunelerin kısa sürede ve güvenli bir şekilde laboratuvara ulaşması sağlanmaktadır.

SHSL olarak, laboratuvar tanısının anlam kazanabilmesi için numune alımı, transferi ve sonuçlandırılması arasında geçen zamanı en aza indirmek ve numunelerin uygun şartlarda taşınmasını sağlamak adına; kolaylık, esneklik ve etkin iletişimi kapsayan hizmet yaklaşımı ile çalışmaktadır.